Author: d***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good
顏色: 黑色 | 尺寸: 1張 銀色臉部貼
Price: HK$23.00
1 Silver Face Mask
| Material | ABS |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Black |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 淨重 | 7 g |
| 高度 | 0.2 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 長度 | 12 cm |
| SKU | sb260320130788362530637 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: d***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good
顏色: 黑色 | 尺寸: 1張 銀色臉部貼